Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem


Moje konto

Załóż konto

Informacje podane poniżej posłużą do logowania się na konto. Wszystkie pola są obowiązkowe.
Adres Email: *
Login *
Hasło *
Powtórz hasło *
Hasło musi posiadać minimum 8 znaków, 2 małe litery, 1 dużą literę i 2 cyfry. Np.gt3hU1io

Prywatne Dane

Adres Email: *
Telefon: *
Nazwa firmy: *
NIP:
Imię i nazwisko: *
Ulica: *
Kod Pocztowy: *
Miasto: *
Województwo: *
* Pola oznaczone gwiazdką muszą zostać wypełnione.


Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Vakomtek Spółka Akcyjna, ul. Chlebowa 22, 61-003 Poznań, NIP: 972-12-32-691 w celach związanych z wykonaniem umowy lub podjęciem działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą transakcji w ramach sklepu administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wykonania umowy.

Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od Vakomtek Spółka Akcyjna, ul. Chlebowa 22, 61-003 Poznań, NIP: 972-12-32-691 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.