Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
  PL  EN
Aktualności

VIII Mistrzostwa Polski - Nadzieja na Mundial

VIII Mistrzostwa Polski - Nadzieja na MundialSzanowni Państwo!

Po raz kolejny firma Vakomtek mogła wspomóc organizację VIII Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Tym razem mistrzami okazała się drużyna Horyzont z placówki opiekuńczo-wychowawczej w Kołaczkowie i tym samym stanęła na podium jako Mistrz w Piłce Nożnej.

Najlepsi zawodnicy turnieju mieli również okazję zmierzyć się na boisku z piłkarskimi gwiazdami – w meczu pokazowym zagrali m.in. Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny, Robert Podoliński, Piotr Snakowski, Marek Jóźwiak i Piotr Świerczewski.

Podczas turnieju wybrana została reprezentacja Polski, która zagra w biało-czerwonych barwach na V Mistrzostwach Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej, które odbędą się w dn. 15-16 lipca b.r. na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy przyczynić się do organizacji tego eventu i tym samym dać młodym sportowcom powody do radości. Kolejna edycja już w przyszłym roku, a teraz czas przygotować się na Mistrzostwa Świata!

Galeria z wydarzenia pod linkiem: http://nadziejanamundial.pl/galeria/viii-mistrzostwa-polski-2017/

Zobacz także

Instrukcje obsługi
Sterowniki
Video instrukcje