Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem
Działalność spółki
Firma Vakomtek S.A. została założona w 2011 roku, obierając za cel, zdobycie pozycji lidera rynku elektroniki użytkowej. Oferowanymi przez Spółkę liniami produktów są akcesoria audio i video, akcesoria komputerowe, RTV, AGD, oświetlenie LED, produkty elektroniczne dla graczy oraz elektroniczne akcesoria sportowe.
Vakomtek S.A. dystrybuuje marki Vakoss, Msonic, Verbatim i x-Zero, co poparte jest zawartymi kontraktami, a także może oferować inne marki takie jak Aiptek, Logitech, Sennheiser czy Edimax.Kadra zarządzająca Spółki posiada ponad 20-sto letnie doświadczenie w handlu na rynku polskim, który jest jednym z najbardziej aktywnych i konkurencyjnych rynków centralnej części Europy. Celem Spółki jest dystrybucja towarów do całej Europy Środkowej oraz Europy Wschodniej.

Do klientów Spółki można zaliczyć między innymi hipermarkety, takie jak MediaMarkt, MediaExpert, Auchan, Selgros, Carrefour, Schiver, a także liczne lokalne hurtownie oraz sklepy internetowe.
Vakomtek S.A. jest spółką publiczną od dnia Debiutu na rynku NewConnect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie w lutym 2014 roku.
Obecnie Spółka wkracza na kolejne poziomy prowadzonej przez siebie działalności. W dalszym Ciągu Vakomtek S.A. będzie wprowadzał nowe produkty i poszerzał swoją ofertę by jak najlepiej zaspokoić potrzeby i oczekiwania swoich klientów.

Filozofia i wizja firmy, oraz kultura organizacyjna Spółki

Filozofia firmy: Dostarczać klientom najbardziej wartościowe produkty i usługi. Działając w myśl tej filozofii, aktualizujemy oferowane przez nas linie produktów oraz świadczone usługi, w zgodzie ze zmianami zachodzącymi na rynku.

Wizja: Zostać jednym z czołowych dystrybutorów najlepszej elektroniki użytkowej w Europie.

Kultura organizacyjna: Jesteśmy zorientowani na ludzi i mamy zamiar stać się wiodącą korporacją, poprzez integrację tych cech w naszym codziennym życiu:
„Optymizm, spójność i dzielenie korzyści”.