Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem
Władze
Zgodnie z § 9 Statutu spółki Vakomtek S.A organami Spółki są:

a) Zarząd,
b) Rada Nadzorcza,
c) Walne Zgromadzenie.

Chun-Fu Lin
- Prezes Zarządu


Chun-Fu Lin jest absolwentem Feng Chia University w Taichung na Tajwanie (dyplom inżyniera mechanika). Od 1994 roku, kiedy to wraz z rodziną przeniósł się do Polski, prowadzi działalność gospodarczą w Polsce. W początkowym okresie zajmował się głównie dystrybucją urządzeń RTV i sprzętu Hi-Fi. W roku 1998 powiększył dodatkowo zakres dystrybucji o akcesoria komputerowe i szeroko rozumianą elektronikę użytkową.

Od początku swojej aktywności na rynku polskim stale budował dobre relacje w poszczególnych kanałach dystrybucyjnych, uczestnicząc w sposób aktywny we wszystkich ważnych zmianach na nim zachodzących Dla przykładu: pojawienie się pierwszych produktów elektroniki użytkowej w Polsce, dystrybucja w kanałach hurtowych, wzrost liczby importerów, następnie początek ery hipermarketów w Polsce i wiele innych.

Ze względu na wykształcenie techniczne, Chun-Fu Lin ma obszerną wiedzę na temat charakterystyki dystrybuowanych towarów, sytuacji producentów oraz trendów rynkowych i produktowych. W toku 20 lat swojej aktywności na rynku polskim zdobywał również wiedzę i doświadczenie w obszarze zarządzania, finansów i handlu.

Chun-Fu Lin, Prezes zarządu VAKOMTEK S.A., stał się doskonałym liderem posiadającym wszelkie kompetencje w zakresie biznesu.

__

Na zdjęciach Chun-Fu Lin - Prezes Zarządu Vakomtek S.A.

 
Skład osobowy Rady Nadzorczej:


Mei-Yueh Lin
- Przewodnicząca Rady Nadzorczej


Mei-Yueh Lin posiada wykształcenie w zakresie finansów i rachunkowości. Przez ostatnie 20 lat zajmowała się handlem w branży hurtowników, zdobywając znaczącą wiedzę i praktykę w niemalże każdym aspekcie dotyczącym sprzedaży. Jej doświadczenie rozwijało się wraz z gospodarczymi przemianami zachodzącymi w kraju, począwszy od czasów gdy handel hurtowy wiódł prym na runku zakupów konsumenckich do czasów narastającej dominacji sieci hipermarketów. Dzięki wieloletniej pracy w sektorze handlowym, Pani Lin posiadła rozległą wiedzę w ramach wszelkich sfer działalności gospodarczej w Polsce.Wei-Wen Chang - Członek Rady Nadzorczej


Wei-Wen Chang jest absolwentem The Chinese Culture University of the Republic of China z tytułem licencjata z zakresu prawa oraz licencjata z zakresu filozofii.
Doświadczenie:
  • dwadzieścia dwa lata praktyki prawniczej
  • radca prawny w zakresie znaków towarowych
  • rzecznik patentowy
  • dwudziestoletnie doświadczenie w obszarze patentów międzynarodowych, planowania w zakresie międzynarodowych znaków towarowych, składania wniosków, prowadzenia sporów.
Obecnie Wei-Wen Chang zarządza GuangTeng International Intellectual Property Co.Ltd., Guanghe Business Consultant Co.Ltd., oraz jest Dyrektorem w Concord International Patent Law Firm i Vast Strides International Law Firm. Jest on również radcą prawnym dla firm OTC i MŚP z Chińskiej Republiki Ludowej oraz Republiki Chińskiej, w zakresie praw własności intelektualnej.
Obszary praktyki zawodowej:
  • międzynarodowe patenty
  • znaki towarowe i prawa autorskie
  • spory sądowe i inne.Wen-Hsueh Lee
- Członek Rady Nadzorczej


Wen-Hsueh Lee ukończył w 1990 roku studia na National Cheng Kung University na Tajwanie, ze specjalizacją w zarządzaniu przedsiębiorstwem. W okresie od 1992 do 2003 roku pracował jako Audytor w Deloitte Touche Tohmatsu Limited, międzynarodowej firmie zajmującej się doradztwem rachunkowo-finansowym oraz usługami z zakresu zarządzania dla firm. W 2003, Pan Lee otworzył własną firmę księgową, specjalizującą się w podatkach, audycie, analizie finansowej oraz budowie systemów finansowych dla przedsiębiorstw.Ya-Lu Lin
- Członek Rady Nadzorczej


Ya-Lu Lin ukończył Imperial College w Londynie. Zdobywanie doświadczenia zawodowego z zakresu sprzedaży i marketingu rozpoczął w USA oraz Kanadzie. Jego pierwszym sukcesem było wprowadzenie produktów do dużych sklepów detalicznych, takich jak Staples oraz Best Buy w ciągu pierwszych 3 miesięcy pracy. Po pięciu latach aktywności zawodowej w Ameryce Północnej, postanowił przenieść się do Azji by zająć się zarządzaniem i rozwojem produktów, wykorzystując swoją wiedzę w tzw. "oferowaniu właściwych produktów". W 2017 r. przyjechał do Polski i objął stanowisko Dyrektora ds. Zakupów w spółce Vakomtek S.A.


Mei-Chi Tsai
- Członek Rady Nadzorczej


Mei-Chi Tsai ukończyła tajwański uniwersytet w Taipei Business School. Ma dwadzieścia pięć lat starszej praktyki rachunkowości finansowej. Obecnie Pani Tsai jest Główną Księgową w spółce Handsfull Technology Corp., Ltd.
Obszary zawodowe: planowanie strategii biznesowej średnio- i długoterminowej, przygotowywanie i kontrola budżetu firmy, planowanie i przegląd procedur i operacji księgowych, przegląd i kontrola wyników operacyjnych oraz wyników finansowych jednostek operacyjnych, opracowywanie planów finansowania w oparciu o potrzeby operacyjne i finansowe firmy.