Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
  PL  EN
Władze
Zgodnie z § 9 Statutu spółki Vakomtek S.A organami Spółki są:

a) Zarząd,
b) Rada Nadzorcza,
c) Walne Zgromadzenie.

Chun-Fu Lin
- Prezes Zarządu


Chun-Fu Lin jest absolwentem Feng Chia University w Taichung na Tajwanie (dyplom inżyniera mechanika). Od 1994 roku, kiedy to wraz z rodziną przeniósł się do Polski, prowadzi działalność gospodarczą w Polsce. W początkowym okresie zajmował się głównie dystrybucją urządzeń RTV i sprzętu Hi-Fi. W roku 1998 powiększył dodatkowo zakres dystrybucji o akcesoria komputerowe i szeroko rozumianą elektronikę użytkową.

Od początku swojej aktywności na rynku polskim stale budował dobre relacje w poszczególnych kanałach dystrybucyjnych, uczestnicząc w sposób aktywny we wszystkich ważnych zmianach na nim zachodzących Dla przykładu: pojawienie się pierwszych produktów elektroniki użytkowej w Polsce, dystrybucja w kanałach hurtowych, wzrost liczby importerów, następnie początek ery hipermarketów w Polsce i wiele innych.

Ze względu na wykształcenie techniczne, Chun-Fu Lin ma obszerną wiedzę na temat charakterystyki dystrybuowanych towarów, sytuacji producentów oraz trendów rynkowych i produktowych. W toku 20 lat swojej aktywności na rynku polskim zdobywał również wiedzę i doświadczenie w obszarze zarządzania, finansów i handlu.

Chun-Fu Lin, Prezes zarządu VAKOMTEK S.A., stał się doskonałym liderem posiadającym wszelkie kompetencje w zakresie biznesu.

__

Na zdjęciach Chun-Fu Lin - Prezes Zarządu Vakomtek S.A.

 
Skład osobowy Rady Nadzorczej:


Mei-Yueh Lin
- Przewodnicząca Rady Nadzorczej


Mei-Yueh Lin posiada wykształcenie w zakresie finansów i rachunkowości. Przez ostatnie 20 lat zajmowała się handlem w branży hurtowników, zdobywając znaczącą wiedzę i praktykę w niemalże każdym aspekcie dotyczącym sprzedaży. Jej doświadczenie rozwijało się wraz z gospodarczymi przemianami zachodzącymi w kraju, począwszy od czasów gdy handel hurtowy wiódł prym na runku zakupów konsumenckich do czasów narastającej dominacji sieci hipermarketów. Dzięki wieloletniej pracy w sektorze handlowym, Pani Lin posiadła rozległą wiedzę w ramach wszelkich sfer działalności gospodarczej w Polsce.Wei-Wen Chang - Członek Rady Nadzorczej


Wei-Wen Chang jest absolwentem The Chinese Culture University of the Republic of China z tytułem licencjata z zakresu prawa oraz licencjata z zakresu filozofii.
Doświadczenie:
  • dwadzieścia dwa lata praktyki prawniczej
  • radca prawny w zakresie znaków towarowych
  • rzecznik patentowy
  • dwudziestoletnie doświadczenie w obszarze patentów międzynarodowych, planowania w zakresie międzynarodowych znaków towarowych, składania wniosków, prowadzenia sporów.
Obecnie Wei-Wen Chang zarządza GuangTeng International Intellectual Property Co.Ltd., Guanghe Business Consultant Co.Ltd., oraz jest Dyrektorem w Concord International Patent Law Firm i Vast Strides International Law Firm. Jest on również radcą prawnym dla firm OTC i MŚP z Chińskiej Republiki Ludowej oraz Republiki Chińskiej, w zakresie praw własności intelektualnej.
Obszary praktyki zawodowej:
  • międzynarodowe patenty
  • znaki towarowe i prawa autorskie
  • spory sądowe i inne.Wen-Hsueh Lee
- Członek Rady Nadzorczej


Wen-Hsueh Lee ukończył w 1990 roku studia na National Cheng Kung University na Tajwanie, ze specjalizacją w zarządzaniu przedsiębiorstwem. W okresie od 1992 do 2003 roku pracował jako Audytor w Deloitte Touche Tohmatsu Limited, międzynarodowej firmie zajmującej się doradztwem rachunkowo-finansowym oraz usługami z zakresu zarządzania dla firm. W 2003, Pan Lee otworzył własną firmę księgową, specjalizującą się w podatkach, audycie, analizie finansowej oraz budowie systemów finansowych dla przedsiębiorstw.Tomasz Filipowski
- Członek Rady Nadzorczej


Tomasz Filipowski. Radca prawny. Od roku 1999 roku członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu; Stażysta l'Université Catholique de Louvain - La-Neuve (Belgia). Założyciel i wspólnik Kancelarii Siuda, Filipowski i Partnerzy. Od początku działalności spółki zajmuje się doradztwem i bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych polskich i zagranicznych. W swojej praktyce zawodowej specjalizuje się w zagadnieniach prawa spółek, prawa własności przemysłowej i zamówień publicznych. Obsługuje też procesy inwestycyjne i budowlane. Przez wiele lat zajmował się doradztwem w zakresie gier losowych, w tym loterii promocyjnych. Uzyskał w tym zakresie świadectwo zawodowe wydane przez Ministra Finansów. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prawa gospodarczego oraz w prowadzeniu sporów sądowych. Wielokrotnie występował w sprawach przetargowych przed Krajową Izbą Odwoławczą. Przez wiele lat pełnił funkcję przewodniczącego koła prawnego Wielkopolskiego Związku Pracodawców (członka PKPP Lewiatan). Włada językiem francuskim i angielskim Specjalizacje: prawo spółek, zamówienia publiczne, gry losowe, prawo autorskie i prawo własności przemysłowej, prawo budowlane.Shih-Yun Hsiao - Członek Rady Nadzorczej


Shih-Yun Hsiao ukończyła w 2005 roku studia na University of Western Ontario, uzyskując tytuł licencjata. Następnie podjęła pracę w firmie Cintas, uznawanej za wiodącego specjalistę w sektorze usług BHP oraz szeroko pojętej odzieży roboczej w Ameryce Północnej. W firmie tej zajmowała stanowiska Kontrolera Zapasów oraz Kupca, odpowiadając za właściwe zarządzanie zasobami, pozwalające zapewnić firmie odpowiedni poziom zapasów, umożliwiający zaspokojenie zapotrzebowania klientów w każdym momencie. Po odejściu z firmy Cintas, rozpoczęła prace w sektorze bankowym. Pracowała w Banku HSBC, jednym z najbardziej zaawansowanych banków komercyjnych na świecie. Podczas swojego zatrudnienia zajmowała stanowiska Asystentki Sprzedaży, Specjalisty ds. Factoringu oraz Kierownika ds. Analizy Portfela. Jej zadaniem było analizowanie danych finansowych i sporządzanie tygodniowych/miesięcznych raportów dla RM oraz Naczelnika departamentu.

Zobacz także

Instrukcje obsługi
Sterowniki
Video instrukcje